Skip to main content
//

Jedną z cech odróżniających Abonament Szkoleniowy od innych produktów i usług na rynku szkoleniowym są tzw. indywidualne szkolenia. W skrócie polega to na tym, że klient może nam zasugerować temat, który go interesuje a my – bez dodatkowego wynagrodzenia – staramy się zrealizować dla niego taki webinar, szkolenie lub konferencję (póki co 100% skuteczności). Ostatni taki przypadek mieliśmy odnośnie konferencji o najnowszych zmianach w kodeksie postępowania cywilnego (kpc).

Eurovia to firma budowlana będąca częścią Grupy VINCI światowego lidera w dziedzinie budownictwa. To wiodący wykonawca projektów infrastrukturalnych, rozwijający szeroką gamę produktów i technologii poświęconych realizacji inwestycji drogowych i zagospodarowaniu przestrzeni miejskich. To również klient Abonamentu Szkoleniowego. Kamil Furman – dyrektor działu prawnego i compliance w Eurovia – zasygnalizował nam w połowie lutego 2023 r., że nadchodzą duże zmiany w kpc i powinniśmy na ten temat zrobić szkolenie. Poprosiłem go o:

  • wskazanie tematów, które najbardziej go interesują w tym zakresie oraz
  • zasugerowanie ekspertów, których ceni i chciałbym, aby wypowiedzieli się w tym temacie.

W odpowiedzi dostaliśmy wyczerpujący wykaz zagadnień oraz listę sześciu ekspertów. Wśród nich byli tacy fachowcy jak dr Bartosz Karolczyk, dr hab. Andrzej Olaś, czy Michał Kocur. Mecenas Karolczyk i Olaś zgodzili się wystąpić na naszym wydarzeniu a mec. Kocur, ze względu na kolizję terminu, wydelegował do wystąpienia swojego prawnika, mec. Romanę Piskułę. Skład prelegentów uzupełniliśmy o Jana Kieszczyńskiego (wspólnie z Paulina Bednarek), Arkadiusza Stecia, Katarzynę Kostępską i Krzysztofa Łacińskiego.

W ten sposób, 10 marca, czyli dzień po uchwaleniu nowych przepisów mogliśmy oficjalnie ogłosić nowe wydarzenie w naszym kalendarzu, czyli konferencję „Najnowsze zmiany w kodeksie postępowania cywilnego” (5 kwietnia 2023 r., on-line).

To kolejny przykład udanej współpracy z klientem Abonamentu (o poprzednich pisałem tutaj a również ta konferencja została niedawno dodana do naszego kalendarza na prośbę klienta). Tak więc, mimo że w kalendarzu mamy ponad 150 webinarów, szkoleń i konferencji prawniczych, widzisz jakieś braki w naszej ofercie, to pisz lub dzwoń! My bardzo chętnie słuchamy takich głosów, bo pozwala nam to dostosować nasz kalendarz wydarzeń to oczekiwań naszych klientów.

Pozdrawiam,

Witold Jarzyński

CEO Must Read Media

Masz pytania? Jestem do dyspozycji: 502 342 502 lub witold.jarzynski@mustreadmedia.pl albo na LinkedIn.

Sprawdź szczegóły Abonamentu Szkoleniowego >>>

 

 

Szkolenia, webinary i konferencje