Skip to main content
//

Abonament Szkoleniowy umożliwia udział w ponad 150 webinarach, szkoleniach i konferencjach (online) rocznie, ze wszystkich najnowszych zmian w prawie. Jest to największa baza wydarzeń prawniczych w Polsce. Jeden z Klientów zapytał jednak nas, całkowicie słusznie, a co jak On nie znajdzie szkolenia, które go akurat interesuje? 

Odpowiedź jest prosta. My takie zorganizujemy! Jeżeli w naszym kalendarzu nie ma wydarzenia prawniczego, które Ciebie interesuje to napisz do nas, a my postaramy się je zorganizować. Póki co mamy 100% skuteczności w tym zakresie. Przykład? Jeden z Klientów zwrócił nam uwagę, iż brakuje mu szkoleń skierowanych do jednostek finansów publicznych. Podał, że interesuje go tematyka: rejestru umów, kontroli zarządczej i likwidacji majątku jednostek finansów publicznych. Efekt? W przeciągu tygodnia dodaliśmy wszystkie trzy wydarzenia do kalendarza (1 konferencje i 2 webinary), tj:

Tak więc jeżeli widzisz jakieś braki w naszej ofercie to pisz lub dzwoń! My bardzo chętnie słuchamy takich głosów, bo pozwala nam to dostosować nasz kalendarz wydarzeń to oczekiwań naszych klientów.

Pozdrawiam,

Witold Jarzyński

CEO Must Read Media

Masz pytania? Jestem do dyspozycji: 502 342 502 lub witold.jarzynski@mustreadmedia.pl albo na LinkedIn.

Sprawdź szczegóły Abonamentu Szkoleniowego >>>

Szkolenia, webinary i konferencje