Skip to main content
//

Często pytacie nas o cenę Abonament Szkoleniowego, nie dowierzając, że jest ona tak atrakcyjny cenowo, i że faktycznie uprawnia on do udziału przez cały rok w ponad 150 webinarach, szkoleniach i konferencjach o wszystkich zmiana w prawie.  W tym wpisie postaram się wyjaśnić wszystkie wątpliwości odnośnie ceny naszego produktu oraz odpowiedzieć na pytanie, czy możliwe jest, aby szkolenie prawnicze kosztowało 1 zł od osoby?

Cena Abonamentu zaczyna się od 1.499 zł netto / rocznie (jest to cena wyjściowa, minimalna). W tej cenie od 1 do 10 osób w Organizacji może korzystać ze wszystkich wydarzeń on-line w naszym kalendarzu przez cały rok. Tutaj trzeba jasno podkreślić, jest to cena za cały rok! Nie miesięczna, ale roczna. Płacisz raz kwotę 1.499 zł i możesz (wraz innymi pracownikami firmy/urzędu) szkolić się do woli, przez cały rok.

Cena rośnie, w przypadku organizacji powyżej 10 osób (o ok. 100 zł od osoby). I tak przy:

  • 20 os. cena to 2.489 zł
  • 30 os. – 3.479 zł
  • 40 os. – 4.469 zł
  • 100 os. –  10.409 zł

i tak dalej.

Żeby obliczyć cenę dla dokładnej ilości osób najlepiej skorzystać z „suwaka” na tej stronie (przesuwając go w prawo zmieniamy liczbę osób a tym samym cenę).

Cena 1 szkolenia dla 1 osoby

Zakładając, że Abonament wykupiła 1 osoba (np. adwokat prowadzący indywidualną praktykę prawniczą), cena 1 wydarzenia (spośród 150 w naszym kalendarzu) wyniesie dla niego ok. 10 zł. Z kolei dla firmy (urzędu) liczącej 10 osób, cena 1 wydarzenia, dla 1 osoby, wyniesie … 1 zł (słownie: jeden złoty). Im więcej osób w abonamencie, tym większa korzyść dla całej organizacji. 

Żeby zrozumieć ile możesz zaoszczędzić musisz, więc sprawdzić ile płacisz za szkolenia w swojej obecnej firmie szkoleniowej / trenerowi i porównać to z ceną naszego Abonamentu. Oszczędności osiągniesz prawdopobnie już na 1 szkoleniu, a w naszym kalendarzu jest ich ponad 150!

Tak więc odpowiadając na pytanie z początku tego tekstu, tak w Abonamencie Szkoleniowym możliwe jest uczestniczenie w szkoleniu prawniczym za 1 zł. Jest to prawdziwa rewolucja na rynku, całkowicie zmieniająca zasady gry. Jeszcze nigdy w historii rynku szkoleniowego profesjonalne szkolenia prawnicze nie były tak dostępne dla szerokiego grona osób.


Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie naszych wydarzeń, albo Abonamentu Szkoleniowego. To pisz, dzwoń i pytaj. Jestem do Twojej dyspozycji.

Pozdrawiam,

Witold Jarzyński

CEO Must Read Media

***

Masz pytania? Jestem do dyspozycji:

  • 502 342 502
  • witold.jarzynski@mustreadmedia.pl
  • albo na LinkedIn.

Sprawdź szczegóły Abonamentu Szkoleniowego >>>

 

Szkolenia, webinary i konferencje