Skip to main content
//

Rozmawiając z klientami na temat Abonamentu Szkoleniowego, czasem słyszymy, że faktycznie nasz produkt ma wyjątkowo szeroką ofertę (największa baza szkoleń i konferencji prawniczych w Polsce), że nasi trenerzy i prelegenci to znani i cenieni eksperci na rynku a do tego cena (1499 zł za rok, dla 10 os) jest bardzo atrakcyjna, ale… oni od lat współpracują z jednym trenerem, lub jedną ulubioną firmą szkoleniową i nie widzą potrzeby zmieniać. Jak wtedy odpowiadamy?

Że nie powinni nic zmieniać. Tak, powinni nadal współpracować z osobami i firmami, z których są zadowoleni i którzy potwierdzili swoją jakość. Tym bardziej, że to nie wyklucza współpracy z nami. Otóż cena Abonamentu Szkoleniowego jest na tyle niska, że – w przeważającej większości przypadków – produkt ten może być również traktowany jako idealne uzupełnienie obecnej oferty szkoleniowej, w takich sytuacjach jak:

  • brak pasujących terminów szkoleń – jeżeli Twój trener/firma szkoleniowa nie ma w interesującym Cię terminie szkolenia, to dzięki Abonamentowi zwiększysz ilość potencjalnych terminów szkoleń dla swoich pracowników.
  • nowelizacje prawa – polski ustawodawca jest bardzo aktywny i niejednokrotnie zdarzają się zmiany prawa z bardzo krótkim vacatio legis, wchodzące w życie np. po 14 dniach od publikacji w Dzienniku Ustaw. My zawsze staramy się, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów i w przypadku najważniejszych zmian organizować ad hoc szkolenia, jeszcze przed wejściem w życie nowych przepisów.
  • specyficzne potrzeby szkoleniowe – w ramach Abonamentu Szkoleniowego oferujemy indywidualne szkolenia dla Klientów. Tak więc jak masz jakiś pomysł na szkolenie, które nie jest typowe, to wystarczy, że napiszesz do nas a my spróbujemy je dla Ciebie zorganizować. I wszystko bez dodatkowych kosztów.

Tak więc jak współpracujesz z innymi firmami szkoleniowymi lub szkoleniowcami i cenisz ich pracę to bardzo dobrze. My chętnie uzupełnimy ich ofertę szkoleniową, abyś mógł cieszyć się najwyższą jakością szkoleń prawniczych.

Pozdrawiam,

Witold Jarzyński

Masz Pytania? Pisz (witold.jarzynski@mustreadmedia.pl) lub dzwoń (502 342 502).


Szkolenia, webinary i konferencje