FAQ: Mam ulubionego trenera i firmę szkoleniową. Dlaczego miałbym zmieniać i kupić abonament?

By 24 marca, 2023 Uncategorized

Rozmawiając z klientami na temat Abonamentu Szkoleniowego, czasem słyszymy, że faktycznie nasz produkt ma wyjątkowo szeroką ofertę (największa baza szkoleń i konferencji prawniczych w Polsce), że nasi trenerzy i prelegenci to znani i cenieni eksperci na rynku a do tego cena (1499 zł za rok, dla 10 os) jest bardzo atrakcyjna, ale… oni od lat współpracują z jednym trenerem, lub jedną ulubioną firmą szkoleniową i nie widzą potrzeby zmieniać. Jak wtedy odpowiadamy?

Że nie powinni nic zmieniać. Tak, powinni nadal współpracować z osobami i firmami, z których są zadowoleni i którzy potwierdzili swoją jakość. Tym bardziej, że to nie wyklucza współpracy z nami. Otóż cena Abonamentu Szkoleniowego jest na tyle niska, że – w przeważającej większości przypadków – produkt ten może być również traktowany jako idealne uzupełnienie obecnej oferty szkoleniowej, w takich sytuacjach jak:

 • brak pasujących terminów szkoleń – jeżeli Twój trener/firma szkoleniowa nie ma w interesującym Cię terminie szkolenia, to dzięki Abonamentowi zwiększysz ilość potencjalnych terminów szkoleń dla swoich pracowników.
 • nowelizacje prawa – polski ustawodawca jest bardzo aktywny i niejednokrotnie zdarzają się zmiany prawa z bardzo krótkim vacatio legis, wchodzące w życie np. po 14 dniach od publikacji w Dzienniku Ustaw. My zawsze staramy się, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów i w przypadku najważniejszych zmian organizować ad hoc szkolenia, jeszcze przed wejściem w życie nowych przepisów.
 • specyficzne potrzeby szkoleniowe – w ramach Abonamentu Szkoleniowego oferujemy indywidualne szkolenia dla Klientów. Tak więc jak masz jakiś pomysł na szkolenie, które nie jest typowe, to wystarczy, że napiszesz do nas a my spróbujemy je dla Ciebie zorganizować. I wszystko bez dodatkowych kosztów.

Tak więc jak współpracujesz z innymi firmami szkoleniowymi lub szkoleniowcami i cenisz ich pracę to bardzo dobrze. My chętnie uzupełnimy ich ofertę szkoleniową, abyś mógł cieszyć się najwyższą jakością szkoleń prawniczych.

Pozdrawiam,

Witold Jarzyński

Masz Pytania? Pisz (witold.jarzynski@mustreadmedia.pl) lub dzwoń (502 342 502).


Zgłoszenia

  Dane osoby składającej zamówienie:

  Dane do faktury:

  Imię i nazwisko

  Nazwa firmy / instytucji (Nie dotyczy osób fizycznych)

  Telefon

  Ulica

  Adres email

  Miasto

  Kod pocztowy

  NIP (Nie dotyczy osób fizycznych)

  Rodzaj faktury

  Czy konferencja będzie finansowana w min. 70% ze środków publicznych a w związku z tym obowiązuje zwolnienie z podatku VAT?

  Ilość uczestników:

  Dane uczestników:

  Imię i nazwisko

  Telefon

  Adres email

  Imię i nazwisko

  Telefon

  Adres email

  Imię i nazwisko

  Telefon

  Adres email

  Imię i nazwisko

  Telefon

  Adres email

  Imię i nazwisko

  Telefon

  Adres email

  Imię i nazwisko

  Telefon

  Adres email

  Imię i nazwisko

  Telefon

  Adres email

  Imię i nazwisko

  Telefon

  Adres email

  Imię i nazwisko

  Telefon

  Adres email

  Imię i nazwisko

  Telefon

  Adres email

  Dodatkowe uwagi:

  Źródło informacji o konferencji:

  Social media (Facebook, Linkedin, etc)NewsletterKontakt telefonicznyInne

  Upoważniam Wydawnictwo MRM Witold Jarzyński do wystawienia faktury bez podpisu odbiorcy.

  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MRM Witold Jarzyński informacji handlowych na podany przez ze mnie adres e-mail.

  Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (na podany nr telefonu) przez MRM Witold Jarzyński w celu marketingu bezpośredniego.

  ×
  Szkolenia, webinary i konferencje