Skip to main content
//

Nie tylko mogą, ale wręczy powinny! Ale od początku. Abonament szkoleniowy umożliwia udział w ponad 150 webinarach, szkoleniach i konferencjach on-line (na żywo), ze wszystkich zmian w prawie. To jedyna taka oferta na rynku, całkowicie zmieniająca reguły gry i wprowadzająca nową jakość na rynku szkoleniowym.

Z Abonamentu korzystają wszyscy ci, którzy muszą śledzić na bieżąco zmieniające się przepisy prawa a więc firmy i urzędy. Kancelarie prawne żyją z udzielania porad prawnych i nie mogą w tym zakresie zostawać w tyle. Dzięki Abonamentowi wszyscy prawnicy w kancelarii mogą szkolić się ze wszystkich zmian w prawie, więc mamy pewność, że nasza firma będzie świadczyła usługi prawne na wysokim poziomie. Dbamy o to, aby błyskawicznie reagować na nowelizacje prawa. Przykład? Ostatnia duża nowelizacja kodeksu postępowania cywilnego (kpc). Parlament przegłosował ją 9 marca 2023 r. a 10 marca w naszym kalendarzu pojawiła się konferencja poświęcona nowym przepisom.

Dodatkowo, w ramach indywidualnych szkoleń (o czym szerzej pisałem tutaj) gwarantujemy możliwość przeprowadzenie spersonalizowanych wydarzeń, na tematy, których nie ma w naszym kalendarzu.

To jednak nie wszystko. Zapewniając prawnikom kancelarii dostęp do wszelkich szkoleń ze zmian prawa, gwarantujemy im dodatkowy, pozapłacowy, benefit. Możemy więc im pokazać, że dbamy o ich rozwój i inwestujemy w ich przyszłość.

Nie bez znaczenia jest również fakt, iż nasze szkolenia pozwalają zdobyć punkty edukacyjne, niezbędne do zaliczenia corocznych obowiązków szkoleniowych w okręgowych radach adwokackich i izbach radcowskich.

Last but not least, koszt abonamentu to jedyne 1499 zł netto/rocznie! Szkolenia prawnicze więc nigdy nie były tak dostępne dla szerokiego grona odbiorców. W ramach tej ceny do 10 pracowników może korzystać ze wszystkich naszych szkoleń, przez cały rok. Przy grupie 10 os. koszt na pracownika to jedyne 149 zł rocznie! Jeżeli Twoja kancelaria liczy więcej pracowników to żaden problem, wszyscy mogą zostać objęci naszym rozwiązaniem.

Możesz się oczywiście zastanawiać, czy w takiej cenie otrzymasz odpowiednią jakość? Zajmujemy się szkoleniami prawniczymi od 2013 r. (dodatkowo wydajemy 3 czasopisma prawnicze: Zamawiający, Magazyn ODO i Prawo Budowlane i książki prawnicze oraz portal rekrutacje-prawnicze.pl) a nasi prelegenci i trenerzy to wybitni eksperci w danych dziedzinach prawa. Jeżeli masz wątpliwości to zapoznaj się ze składem osobowym najbliższych wydarzeń, które planujemy. Osobiście czuwam nad programem każdego wydarzenia, które organizujemy a że jestem radcą prawnym i praktykiem (prowadzącym własną kancelarię prawną a pod moją redakcją powstał m.in. komentarz do aktualnej ustawy Pzp) zależy mi na praktyce i wysokim poziomie merytorycznym naszych wydarzeń.

Tak więc jeżeli zastanawiasz się czy Abonament Szkoleniowy to rozwiązanie dla Ciebie i Twojej kancelarii, to odpowiedź brzmi Tak! W gronie naszych klientów jest już wielu prawników (prowadzących indywidualne praktyki prawnicze) a także kancelarii (polskich i międzynarodowych), takich jak:

  • PwC
  • Axelo. Prawo i Podatki
  • Barta & Kaliński
  • ftl Długosz Stolarski
  • KRK Kieszkowska Rutkowska Kolasiński
  • Leśniewski Borkiewicz Kostka & Partners
  • Łaszczuk & Partnerzy
  • RBR Rychter Borawski Raniszewska

Czekamy więc na Ciebie i Twoją kancelarię!

Nadal nie jesteś przekonany? Napisz do mnie (dane kontaktowe poniżej) a coś wspólnie wymyślimy, aby Cię przekonać.

Pozdrawiam,

Witold Jarzyński

CEO Must Read Media

***

Masz pytania? Jestem do dyspozycji: 502 342 502 lub witold.jarzynski@mustreadmedia.pl albo na LinkedIn.


Sprawdź szczegóły Abonamentu Szkoleniowego >>>

Szkolenia, webinary i konferencje