Skip to main content
//

W ramach Abonamentu Szkoleniowego uczestniczyć można w ponad 150 webinarach, szkoleniach i konferencjach. To ogromna ilość wydarzeń, podczas których występuje jeszcze większa liczba prelegentów. Największe konferencje które organizujemy (takie jak np. Polski Kongres Prawa Ochrony Danych Osobowych), skupiają nawet 20 ekspertów. Rzadko, ale zdarza się, że z przyczyn losowych trenerzy i prelegenci nie są wstanie poprowadzić swoich wystąpień. Pytanie co wtedy robimy? Jak rekompensujemy to Klientom? 

Mimo szczerych chęci i najlepszej możliwej organizacji nie jesteśmy wstanie przewidzieć wszystkich sytuacji, które mogą wydarzyć się podczas konferencji. Przez wiele lat organizacji wydarzeń prawniczych mieliśmy już wielokrotnie sytuacje losowe, które uniemożliwiały przeprowadzenie danego wystąpienia, takie jak: nagła choroba prelegenta, kwarantanna (w związku z COVID-19), zerwanie linii kolejowych (i wynikające z tego opóźnienia pociągu) a nawet wypadek samochodowych taksówki wiozącej prelegenta z lotniska na salę szkoleniową. Przy wydarzeniach on-line (będących obecnie większością eventów, które organizujemy) dochodzą też problemy techniczne, takie jak utrata Internetu, czy brak prądu.

Wszystkich sytuacji nie da się przewidzieć i uniknąć. Jeżeli mamy czas, tzn. wiemy o nieobecności prelegenta z odpowiednim wyprzedzeniem, to w pierwszej kolejności staramy się znaleźć godne zastępstwo na jego miejsce.  Niekiedy ktoś z pozostałych prelegentów jest wstanie poprowadzić drugą prelekcję podczas konferencji. Jeżeli jest to niemożliwe, musimy odwołać dane wystąpienie podczas konferencji i dokonać odpowiednich zmian w programie. W takich sytuacjach staramy się zorganizować odwołaną prelekcję w inny sposób, np. poprzez webinar.

Taki przypadek mieliśmy podczas ostatniego Polskiego Kongresu Wykonawców Zamówień Publicznych (8-10 marca 2023 r.), podczas którego jedna z prelegentek musiała odwołać swoje wystąpienie. Kilka dni później (14 marca 2023 r.) zorganizowaliśmy webinar, dokładnie na ten sam temat, dla wszystkich uczestników kongresu.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie naszych wydarzeń, albo Abonamentu Szkoleniowego. To pisz, dzwoń i pytaj. Jestem do Twojej dyspozycji.

Pozdrawiam,

Witold Jarzyński

CEO Must Read Media

***

Masz pytania? Jestem do dyspozycji: 502 342 502 lub witold.jarzynski@mustreadmedia.pl albo na LinkedIn.


Sprawdź szczegóły Abonamentu Szkoleniowego >>>

 

Szkolenia, webinary i konferencje