Skip to main content
//

Wśród klientów Abonamentu Szkoleniowego jest liczne grono firm i urzędów z całej Polski. Przybywa również kancelarii, które w ten sposób chcą zadbać o jak najwyższy poziom wiedzy swoich prawników.

Abonament Szkoleniowy umożliwia dostęp do wszystkich webinarów, szkoleń i konferencji online organizowanych przez wydawnictwo prawnicze Must Read Media. To ponad 150 wydarzeń rocznie, które obejmują wszystkie najnowsze zmiany prawa, w tym w zakresie podatków, prawa pracy, RODO, prawa budowlanego, zamówień publicznych czy compliance a także liczne wydarzenia związane z szeroko pojętym rozwojem osobistym, karierą prawniczą i rozwojem biznesu prawniczego.

Szeroka oferta wydarzeń sprawia, że nie tylko biznes i administracja publiczna widzi zalety objęcia pracowników abonamentem. Coraz liczniejszą grupę naszych klientów stanowią kancelarie prawne. Dla nich kluczowe staje się zapewnienie bieżącej i profesjonalnej wiedzy dla swoich pracowników, aby ci mogli świadczyć usługi na rzecz klientów kancelarii na najwyższym poziomie.

Oprócz tego szkolenia objęte abonamentem mogą stanowić pozapłacowy benefit dla pracowników, którzy nie muszą inwestować swoich prywatnych środków w podnoszenie swoich kwalifikacji.

Nie bez znaczenie jest również cena abonamentu (1499 zł netto/rocznie do 10 osób), która pozwala zoptymalizować koszty szkoleń w całej kancelarii.

Dla szczególnie wymagających klientów, w ramach abonamentu zapewniamy też indywidualne szkolenia, które polegają na tym, że to Klient zgłasza nam swoje zapotrzebowanie szkoleniowe a my staramy się zorganizować dla niego odpowiadający webinar, szkolenie lub całą konferencję (póki co mamy 100% skuteczności w tym zakresie). Co nie wiąże się dla klienta z żadnym dodatkowym kosztem.

Jeżeli widzisz w Abonamencie Szkoleniowym atrakcyjny benefit dla swojej kancelarii lub jej pracowników to napisz do mnie, chętnie porozmawiam o szczegółach (witold.jarzynski@mustreadmedia.pl lub 502 342 502).

Więcej informacji o Abonamencie znajdziesz pod tym linkiem >>>

Witold Jarzyński

CEO w Must Read Media


Szkolenia, webinary i konferencje