Skip to main content
//

Kariera Prawnicza to agencja consultingowa specjalizująca się w aktywnym poszukiwaniu pracy i doradztwie na rzecz prawników, pracowników kancelarii prawnych, firm podatkowych i consultingowych. Dbamy o anonimowość kandydatów chcących zmienić pracę, tworzymy i wdrażamy strategie rozwoju kariery, audytujemy CV i profile na LinkedIn, kreujemy marki osobiste prawników i pomagamy rozwijać biznes prawniczy naszych Klientów.

Często pytacie nas na czym polega Pakiet nr 3 (poszukiwanie nowego miejsca pracy) z portfolio naszych usług. A więc pakiet ten składa się z 5 usług:

  1. Audyt CV – w ramach tej usługi sprawdzamy czy Twoje CV nie posiada błędów, które mogą obniżyć Twoje szanse na nową pracę i wprowadzamy w nim odpowiednie poprawki
  2. Audyt Linkedin – dostosowujemy Twój profil do oczekiwań pracodawców i headhunterów, abyś otrzymywał/otrzymywała jak najwięcej ciekawych ofert pracy.
  3. Analiza ścieżki kariery – badamy Twoje mocne i słabe strony. Konfrontujemy to z Twoimi oczekiwaniami i doradzamy kierunek rozwoju.
  4. Aktywne poszukiwanie pracy – Tworzymy short listę organizacji (ok. 20-25 firm/kancelarii), w których chciałbyś/chciałabyś pracować. Kontaktujemy się z nimi anonimowo, w celu sprawdzenia czy osoba o Twoich kompetencjach jest im potrzebna. Jeżeli wykażą zainteresowanie, przesyłamy im Twoje cv i ew. umawiamy spotkanie rekrutacyjne.
  5. Anonimowe polecenie kandydata w social mediach – Współpracując z nami możesz skorzystać z sieci kontaktów stworzonych przez ostatnie 10 lat przez wydawnictwo Must Read Media (największego organizatora konferencji prawniczych w Polsce) i jej szefa Witolda Jarzyńskiego, która obecnie obejmuje ponad 80.000 obserwujących (wliczając w to nasze profile i grupy na portalu Linkedin i Facebook). W porozumieniu z Tobą publikujemy wpis (post), w którym – nie podając Twoich danych osobowych – opisujemy Twoje doświadczenie, umiejętności i oczekiwania, wraz z rekomendacją dla zainteresowanych prawników/pracodawców, że prześlemy im szczegółowe CV w przypadku zainteresowania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami na:

rekrutacje@jltr.pl lub bezpośrednio z Witoldem Jarzyńskim.

Szkolenia, webinary i konferencje